Forum obojga płci

Pełna wersja: Kto doradzi mi jaki mobilny komputer wybrac?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Potrzebuję niedrogiego ale w miarę dobrego i wytrzymałego laptopa mobilnego. Chciałabym aby nie był zbyt duży i ciężki żebym mogła go swobodnie nosić do pracy. Zależy mi też na mocnej baterii no i w miarę ładnym wyglądzie, choć nie jest to najważniejsze to fajnie by było gdyby był elegancki. Będę wdzięczna za pomoc.
Może coś z takich mct-sklep.pl/satellite-pro-c4532.html ? Nie są duże bo mają do 15 cali i ważą po 2,30 kg. Do tego z tego co wiem to firma Toshiba zawsze robiła porządny sprzęt. Miałam kiedyś jakąś starą wersję Satellite i służyła mi lata. Nawet nie liczę ile razy spadł, czy coś na niego wylałam. Ogólnie lubię się z komputerami Big Grin, a ten wyjątkowo polubił mnie.
Koleżanka dobrze mówi z Toshibą. Dobry sprzęt w dobrej cenie a bateria bardzo długo trzyma. Dla porównania możesz sobie jeszcze popatrzeć na laptopy Lenovo. Są w lepszych cenach ale zasilacze, baterie i systemy chłodzenia nie są tak dobre jak w Toshibie. Myślę jednak że na użytek w pracy będzie w sam raz.
Dziękuję za pomoc. Jeszcze ostatnie pytanie, czy ktoś mógłby polecić mi sklep na terenie Wrocławia gdzie dostanę taki model?
Mając na myśli laptopy Wrocław prezentuje się dosyć srednio, a poza tym to o wiele taniej i wygodniej jest zamówić przez internet. Przesyłka przychodzi do domu i nigdzie nie trzeba biegać. Mogę polecić sklep MCT w którym sama zamawiałam.
Przekierowanie