Forum obojga płci

Pełna wersja: Co lepsze, wybielanie zębów czy naprawa zgryzu?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ostatnio widze pelno osob z aparatami na zebach i co ciekawe to nie zawsze sa mlode osoby. Aparaty zakladajom sobie nawet osoby po czterdziestce co wydaje mi się calkowitom paranojom. Jeszcze rozumiem, ze ktos sobie wybiela zeby ale z tymi aparatami to juz przegiencie. Po co ludzie to robiom?
Jak to po co? Żeby lepiej wyglądać. A jak pytasz co lepsze, czy wybielanie czy prostowanie to odpowiedź jest prosta, i jedno i drugie. Dostęp do stomatologii estetycznej jest dzisiaj na tyle powszechny, że żal nie korzystać z istniejących możliwości. Wiadomo że wybielanie czy wizyta u ortodonty nie jest tania, ale skorzystanie z kanałowego leczenia zęba w Poznaniu czy gdziekolwiek indziej też nie jest najtańsze, a jednak ludzie leczą zęby, bo nie chcą być szczerbaci czy korzystać z protez, dopóki nie musza tego robić.
Moim zdaniem najlepiej zaczać od aparatu, tak żeby skorygować zgryz i wyprostować ząbki, a później jak jest taka potrzeba to zająć się ich wybielaniem. Takze zanim zaczniesz wybielanie najpierw ortodonta Poznań na szczęście jest dużym miastem i tutaj łatwiej o znalezienie dobrego stomatologa, także jak komuś zależy na ładnym uśmiechu to bez problemu może to osiągnąć.
To co jest dla kogo ważniejsze zależy chyba od tego z czym ktoś ma problem. Jeden ma żółte zęby i dla niego wazniejsze będzie wybielanie, a drugi ma fatalny zgryz i dla niego ważniejszy będzie aparat na zęby.
Przekierowanie