Forum obojga płci

Pełna wersja: Jak poradzić sobie z pękaniem drobnych naczynek w okolicach kostek?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Możecie mi doradzić, jaki rodzaj kosmetyków będzie najlepszy, żeby zahamować pękanie naczynek w okolicach stawów skokowych?
Kosmetyki chyba tu niewiele pomogą. Radze zacząć stosować jakieś preparaty na żylaki, bo to są pewnie objawy niewydolności krążenia żylnego. Możesz spróbować przez jakiś czas używać takie preparatu jak Phlebodia tanio można go dostac w necie albo w jakieś aptece sieciowej. Ten środek pomaga właśnie w zwalczaniu żylaków.
Jeśli chodzi o kosmetyki na skórę naczyniową to podobno dobre są kremy cerko. Na Twoim miejscu próbowałabym również kosmetyków odżywiających skórę, być może dzięki nim te naczynka nie będą tak bardzo widoczne. Może coś takiego http://www.bez-recepty24.pl/emolium-emul...18754.html? Nie chcę niczego sugerować, ale może z tego typu problemem warto zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu, algo od razu do dermatologa?
Jak szukałam dla znajomej butelki Avent to przez przypadek usłyszalam w aptece o podobnym problemie do twojego. Młoda dziewczyna też miala całe stopy i okolice kostek w spenkanych naczynkach. Aptekarka sugerowała jej coś na zylaki i coś co wzmacnia żyły, ale teraz sobie nie przypomne. Radziła też pójść do lekarza, więc może warto żebys się jednak skimś skonsultowała, bo to może być objaw czegoś większego.
Przekierowanie