Forum obojga płci

Pełna wersja: Specjalista od oszczędzania energii dla dużej firmy produkcyjnej.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć wszystkim. Szukam firmy lub specjalisty, który jest w stanie dostosować naszą linię produkcyjną do nowych wymagać energetycznych. Chodzi o to że dostaliśmy polecenie odgórnie żeby przeprowadzić taki audyt i zmniejszyć zużycie. Polecicie mi kogoś?
Wysyłam w prywatnej wiadomości namiary na firmę z której usług korzystałem. Akurat u mnie robili coś innego ale widziałem na stronie ze oferuję również audyt więc mozesz smialo się z nimi kontaktować.
Wejdź na http://www.ekoprodet.pl/oferta/audyty/au...ergetyczny i tam sobie sprawdź. Znajomy polecił mi firmę już jakiś czas temu i tak pamiętam że mieli na stronie taką ofertę. Podobno firma bardzo fachowa i rzetelna. Jak sprawdzę to potwierdzę.
Ta firma wykonała dla mnie projekt domu pasywnego. Nie miałam z nimi żadnych problemów, wszystko szybko zostało zrobione, z dofinansowanie też nie miałam żadnych problemów.
A powie mi ktoś czy oni wykonują takie projekty? Chodzi mi o te domy pasywne, czy oni robią tylko projekt czy może również realizują go już u klienta. Szukam kogoś kto zrobi to wszystko i tak pytam.
Wydaje mi się że to już robią firmy budowlane. Zapytaj, może się mylę ale wydaje mi się ze maja kogoś z kim współpracując. Niestety musisz dzwonić do nich albo czekać aż odpisze ktoś bardziej w tym temacie. Pozdrawiam.
Przekierowanie