Forum obojga płci

Pełna wersja: Prezent dla wychowawcy na koniec trzeciej klasy.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich, mam na imię Klaudia. Zawsze byłam wzorową i odpowiedzialną uczennicą, dlatego i tym razem przejęłam obowiązki w imieniu całej klasy. Nasza klasa nigdy nie była łatwa, w pokoju nauczycielskim byliśmy tematem plotek, numerem jeden. Nie ma się czym chwalić to fakt, ale mam nadzieję że mimo to nauczyciele będą pielęgnować dobre wspomnienia, nie zaś te złe. Teraz chcielibyśmy zrobić jakiś prezent naszej wychowawczyni na koniec trzeciej klasy. Co to może być? Pochwalcie się, co Wy daliście swoim nauczycielom.
Ja nie byłabym taką optymistką. Skoro zachowywaliście się źle, to raczej nauczyciele odetchną z ulgą jak wyjdziecie z tej szkoły, zamiast szukać dobrych stron. Nie idealizuj rzeczywistości. Sama zdecyduj, czy chciałabyś pamiętać o bandzie rozwydrzonych nastolatków, dla których szacunek jest nieznany.
Och, bez przesady. Moja klasa też była czasami wredna, ale w gruncie rzeczy to dobrzy ludzie. I wszyscy zdali maturę świetnie. A co powiesz na usługę Rytowni – wycinanie laserem ? Poczytaj sobie o tym i zobacz, jakie fantastyczne rzeczy można stworzyć przy pomocy lasera!
W takiej sytuacji lepiej zdecydować się na jakiś symboliczny prezent. Myślę, że świetnie spiszą się breloczki z grawerem. Możecie wygrawerować np. 3F, oraz datę. No i nie zapomnijcie o dużym bukiecie kwiatów albo słodyczach.
Słodycze! Ooo tak, włąśnie to uwielbiam w pracy mojej mamy. Gdy przychodzi koniec roku, mam co jeść przez całe wakacje.
Spójrz na tę ofertę: rytownia.pl/co-robimy/tabliczki-znamionowe . Myślę że tabliczka z zabawnym napisem może świetnie spisać się jako prezent dla wychowawcy na koniec trzeciej klasy. Tylko pomyślcie nad napisem wspólnie, a nie że wszystko na Twojej głowie.
Przekierowanie