Forum obojga płci

Pełna wersja: Czym jest reflektometr i do czego służy?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć. Bardzo prosze o informację czym jest reflektometr i jakie ma zastosowania? Proszę o szybkie odpowiedzi bo jestem księgowym i trochę nie zgadzają mi się rachunki, a gdybym wiedział czy ów przedmiot ma zastosowanie w firmie to mógłbym go już sklasyfikować. Z góry dziękuję.
Zapytaj przełożonych, skoro pracujesz przy firmie zajmującej się takimi rzeczami to albo powienieneś wiedzieć albo inni powinni.
Nie zapytam bo to pokazuje brak moich kompetencji, czy naprawdę nikt mi nie odpowie?
Reflektometr to urzadzenie które bada długość i tłumienność przewodów meidzianych i światłowodowych. Jak się domyślasz używane głównie w telekomunikacji. Bardzo fajna i przydatna zabawka bo dzieki niej mozna z olbrzymim z bardzo dużą dokładnością znaleźć uszkodzenia biegu i szybko naprawić. Wiecej informacji znajdziesz. Polecam sobie poczytać bo nie bede sie drobiazgowo produkował na forum no i jak widać można wszystko znaleźć w sieci. Pozdrawiam serdecznie i powodzenia w pracy.
Bardzo dziękuję za posta!
Kolega dobrze pisze – usterkę można wychwycić z bardzo dużą dokładnością. Mielismy u nas wlasnie problem ze źle położonym światłowodem, okazało się że był w kilku miejscach pogięty przez co sygnał się gubił i był niestabilny.Urządzenie jest o tyle fajne że ma wbudowany mikroprocesor wiec na ekranie masz od razu zwizualizowany wynik i wszystko jest czytelne, pzdr.
Koleżanka widać trzyma rękę na pulsie bo mi to jakoś umknęło. Ale chyba już wszystko jest jasne i nie ma wątpliwości do czego to urządzenie służy. Jakby co to pytaj bo rzeczywiście przełozonych o takie rzeczy meczyc to troche slabo.
Przekierowanie