Forum obojga płci

Pełna wersja: Chcę być niezależna.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć dziewczyny. Czy Wy też macie taką potrzebę, by być niezależnymi? Co w tym celu robicie? Pracujecie, macie własny samochód, własne pieniądze, pasje, przyjaciół? Czy też wszystko dzielicie z mężem, narzeczonym, chłopakiem?
Nie mam nic przeciwko temu, by dzielić wszystko z mężem. Zwłaszcza, że nie byłoby nas stać na kupno drugiego samochodu, dla mnie. Wiadomo, ze samochody są drogie więc chyba wystarczy nam jeden, w zupełności.
To nieprawda, nie zawsze. Ja kupowałam samochód w auto komisie na Śląsku i wcale dużo nie zapłaciłam. A używany samochód absolutnie nie znaczy gorszy. Mi służy znakomicie. A co do niezależności – owszem taką potrzebę. I mam wszystko to, o czym wspomniałaś.
Miałam podobne odczucia, gdy kupowałam samochodów w komisie na śląsku, konkretnie zaufałam dla skupu samochodów w Rudzie Śląskiej. Ta firma ma swoje oddziały w różnych śląskich miastach. Ja do Rudy Śląskiej miałam najbliżej.
Hm, to może i ja powinnam rozejrzeć się za jakimś skupem aut w Zabrzu . To pomogłoby mi odkryć nowe oblicze małżeństwa Big Grin Gdybym nagle stała się taka samodzielna Smile
Przekierowanie