Forum obojga płci

Pełna wersja: Czym lubią bawić się Wasze dzieci?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Zastanawiam się, czym najchętniej bawią się Wasze pociechy. Mam dwójkę dzieci: syna 10 lat i córkę 8 lat. Musze przyznać, że u nich to tak bardzo standardowo, bo córka bawi się lalkami a syn samochodami i klockami. A jak jest u Was? Może Wasze dzieci mają jakieś niestandardowe zabawy albo kreatywne zabawki? W sumie jestem ciekawa!
Ja mam dwójkę synów. Jeden z nich ciągle siedzi i gra w gry komputerowe i nie idzie go od tego odciągnąć niestety. Drugi za to bardzo lubi modelarstwo. Kupujemy mu na przykład takie modele: dozabawy.com/240_academy i on potrafi godzinami siedzieć i sobie składać różne samochody czy samoloty. Cieszę się bardzo, że ma takie hobby. Chciałabym jeszcze tylko tego drugiego oduczyć tego ciągłego siedzenia w komputerze.
Oooo sklejanie modeli! Super! Mój mąż to uwielbia, ja jednak kompletnie się do tego nie nadaję. Chociaż wiem, że to jest super, żeby się wyciszyć i można trenować cierpliwość. Moja córka uwielbia bawić się w lekarza i leczyć wszystkie swoje pluszaki.
Ostatnio właśnie zastanawiałam się, jaką zabawkę dla dziewczynki kupić i zdecydowałam się na cały taki zestaw z domkiem dla lalek. Moja chrześnica była bardzo zadowolona! Wydaje mi się, że takie właśnie domki, lalki są najlepsze dla dziewczynek. Zawsze im się podobają!
U mnie jest tak, że syn i córka uprawiają dużo sportu. Córka jeździ konno a syn gra w piłkę. Zawsze gdy pytam, jaką zabawkę chcą dostać to mówią, że nowy strój! Bardzo się cieszę, że tak spędzają swój czas!
Przekierowanie