Forum obojga płci

Pełna wersja: Czy do wycięcia znaków reklamowych w pleksi muszę najpierw kupić materiał?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Interesuje mnie taka kwestia – czy jak zamawiam wycięcie znaków reklamowych, albo napisów w pleksi to muszę sama kupić materiał czy zapewnia to wykonawca? Proszę o odpowiedzi osoby które często korzystają z takich usług i mają doświadczenie we współpracy z różnymi studiami i pracowniami, za co z góry dziękuję.
Działalność prowadzę od ponad 20 lat, przez ten czas sprawdziłem sporo firm od reklamy, logotypów itd, ale najdłużej jak dotąd i najlepiej współpracuje mi się z nimi. Warto zwrócić uwagę nie tylko na konkurencyjne ceny ale doświadczenie w dziedzinie marketingu. Zawsze doradzą jak coś powinno wyglądać żeby dało najlepszy efekt czy to w kwestii koloru albo czcionki.
Dziękuję za odpowiedź ale nie odniosłeś się wcale do mojego pytania o materiał. Mam kupić sama czy jak już wykonują projekt to od razu zapewniają pleksi?
Bo myślałem że sobie poszukasz na stronie informacji a to że ich polecam samo przez siebie mówi że spełniają twoje oczekiwania i zapewniają materiał sami, w cenie lepszej niż mogłabyś gdziekolwiek dostać bo w grę wchodzą ceny hurtowe. Wszystko na ten temat jest na stronie a jeśli masz bardziej specyficzne pytania to kontaktuj się już z nimi bo szybko i konkretnie odpowiadają. Pozdrawiam Smile
Troche sie nie dogadaliśmy, ale teraz już wszystko rozumiem. Dziękuję za Twój czas, miło że zechciałeś mi to wyjaśnić. Na te chwile nie mam żadnych pytań, a jak coś się pojawi to pójdę za twoją radę i bede pisać do obsługi, pzdr.
Przekierowanie