Forum obojga płci

Pełna wersja: Gdzie mogę kupić kaski LS2?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Szukam kasku LS2! Interesuje mnie wyłącznie ta marka, gdyż słyszałem o niej wiele dobrego i postanowiłem sprawdzić na własnej skórze. Znacie może jakiś sklep, który posiada duży wybór kasków tego producenta?
Ostatnio coś dużo ludzi szuka kasków tego producenta, a ja nie wiem co w nich jest takiego świetnego, że warto je mieć. Może ktoś mnie oświeci i powie o co z nimi chodzi?
Dobre wykonanie, trwałe materiały i maksymalna ochrona, a także nowoczesny design to chyba najważniejsze zalety tych kasków. Jeśli chcesz kupić jeden z nich to firma motocyklowysklep24 posiada bardzo duży wybór kasków LS2. Sama zamawiałam u nich ten różowy i zaliczyłam nawet drobny upadek, więc z ręką na sercu mogę powiedzieć, że dobrze chroni głowę - nadal żyję i nic mi się nie stało.
Na stronie http://www.motocyklowysklep24.pl/kaski-i...0_610.html są kaski LS2 w różnych modelach oraz cenach, więc z pewnością wybierzesz coś dla siebie. Są tam nawet kaski dla dzieciaków! Ostatnio czytałam też, że odznaczają się one świetnymi osiągami aerodynamicznymi, więc może pozwolą Ci one też szybciej śmigać na trasie. Pamiętaj jednak uważać, bo nie zawsze kask ochroni Cię przed obrażeniami.
Właśnie chciałbym zaapelować o rozwagę i poszanowanie dla życia. Zawsze używajcie kasków, bo ostatnio widzę coraz więcej motocyklistów bez nich. Przecież upadek bez kasku to gwarantowana śmierć, a chyba nie w tym tkwi przyjemność z jazdy na motocyklu.
W sumie to popieram apel kolegi, też uważam, że bez kasku nie warto wyjeżdżać na trasę. Kierowcy samochodów też często nie zwracają uwagi na motocykle, więc lepiej zabezpieczyć się dobrym kaskiem. Dziękuję Wam bardzo za rady i link, jak będę miał chwilę czasu to przejrzę całą ofertę, bo widziałem, że jest tam tego całkiem sporo, ale to dobrze przynajmniej na bank wybiorę coś dla siebie. Szerokiej drogi i do zobaczenia na trasie!
Przekierowanie