Forum obojga płci

Pełna wersja: Potrzebna pomoc w znalezieniu grafologa sądowego z Poznania.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Potrzebuję pomocy w znalezieniu grafologa, najlepiej sądowego na terenie Poznania, który przeprowadzi odpowiednią analizę i identyfikację zebranych dokumentów. Ktoś wie gdzie mógłbym się zgłosić z tym problemem?
Z tego co wiem, to w Poznaniu jest jedna firma zajmująca się tego typu sprawami. Sam korzystałem z jej usług, to sprawdzę, czy posiadają oni także grafologa sądowego.
Będę Ci mega wdzięczny za pomoc, bo naprawdę nie mam pojecia gdzie się zgłosić, ani dokąd w razie czego zadzwonić.
Najlepiej jak sprawdzisz zakres usług na stronie http://www.analityks.com.pl/oferta/ofert...i-podpisow bo wydaje mi się, że o to Ci chodzi, ale nie jestem pewien do samego końca czy to właśnie grafolog sądowy jakiego szukasz. Mogę Ci jedynie zagwarantować pełną i rzetelną analizę kryminalistyczną. No i co ważne, to także terminowość ich charakteryzuje.
Właśnie o taką firmę mi chodziło. Z tego co na szybko przejrzałem podesłaną przez Ciebie stronę to jest to właśnie zakres usług jaki interesuje mnie, a dokładniej moją kancelarię prawną. Zależało mi głównie na badaniu podpisów i z tego co widzę ich oferta obejmuje ten zakres. Także bardzo Ci dziękuję za pomoc.
Przekierowanie