Forum obojga płci
Opóźnienie wytrysku - Wersja do druku

+- Forum obojga płci (http://www.poznajpasazera.pl)
+-- Dział: Poważne i ważne tematy (/dzial-powazne-i-wazne-tematy)
+--- Dział: Uczucia (/dzial-uczucia)
+--- Wątek: Opóźnienie wytrysku (/w-opoznienie-wytrysku)

Opóźnienie wytrysku - MXzona - 12-15-2015 08:19 AM

Witajcie, przede mną niedługo wyjazd z ukochanym w góry. Krótki urlopik. Już się nie mogę doczekać, zwłaszcza no wiecie czego …;P Sami, święty spokój i duuużo seksu Smile

Opóźnienie wytrysku - Sonia - 12-15-2015 10:13 AM

Zazdroszczę, zwłaszcza dłuższego stosunku, bo przypuszczam, że taki miewasz i to nie raz…ja niestety nie mam tyle szczęścia co ty…A chciałabym …Sad

Opóźnienie wytrysku - MXzona - 12-15-2015 12:08 PM

Łeeee… to słabo, a w czym tkwi problem?

Opóźnienie wytrysku - Sonia - 12-15-2015 01:42 PM

Mój chłopak ma problem z kontrolowaniem wytrysku. Po prostu za szybko nie wytrzymuje i zabawa kończy się szybciej niż zaczyna… Sad Poza tym jest nam naprawdę razem super. Widzę, że strasznie go to dobija, a ja właściwie nie wiem jak w delikatny sposób mu w tym pomóc.

Opóźnienie wytrysku - Malwinka - 12-15-2015 02:40 PM

Sorry, ze się wtrące – a sprawdzałaś np. piszą na forum o opóźnieniu wytrysku? Może w ten sposób można poznać jakoś przyczynę? Albo znaleźć rozwiązanie? Faceci lubią gadać o seksie Smile

Opóźnienie wytrysku - Sonia - 12-15-2015 05:09 PM

Taaaa… ale nie o takich problemach…bo im to uwłacza, to nie jest męskie, a przecież ma prawo się zdarzyć jak tysiące innych chorób czy problemów.

Opóźnienie wytrysku - Malwinka - 12-15-2015 08:06 PM

No właśnie ty to rozumiesz, ja to rozumiem, a oni nie. Dlatego są z innej planety Smile Ale wracając do sedna sprawy – nie zostawiaj tak tematu – muszą być jakieś sposoby, tabletki, zele, kremy, cokolwiek…

Opóźnienie wytrysku - MXzona - 12-15-2015 09:26 PM

też tak myślę, powodzenia!