Forum obojga płci
Kto doradzi mi jaki mobilny komputer wybrac? - Wersja do druku

+- Forum obojga płci (http://www.poznajpasazera.pl)
+-- Dział: Techniczne (/dzial-techniczne)
+--- Dział: Komputery i Internet (/dzial-komputery-i-internet)
+--- Wątek: Kto doradzi mi jaki mobilny komputer wybrac? (/w-kto-doradzi-mi-jaki-mobilny-komputer-wybrac)Kto doradzi mi jaki mobilny komputer wybrac? - Nasturcja - 03-10-2016 03:18 PM

Potrzebuję niedrogiego ale w miarę dobrego i wytrzymałego laptopa mobilnego. Chciałabym aby nie był zbyt duży i ciężki żebym mogła go swobodnie nosić do pracy. Zależy mi też na mocnej baterii no i w miarę ładnym wyglądzie, choć nie jest to najważniejsze to fajnie by było gdyby był elegancki. Będę wdzięczna za pomoc.


Kto doradzi mi jaki mobilny komputer wybrac? - gapowiczka - 03-10-2016 05:06 PM

Może coś z takich mct-sklep.pl/satellite-pro-c4532.html ? Nie są duże bo mają do 15 cali i ważą po 2,30 kg. Do tego z tego co wiem to firma Toshiba zawsze robiła porządny sprzęt. Miałam kiedyś jakąś starą wersję Satellite i służyła mi lata. Nawet nie liczę ile razy spadł, czy coś na niego wylałam. Ogólnie lubię się z komputerami Big Grin, a ten wyjątkowo polubił mnie.


Kto doradzi mi jaki mobilny komputer wybrac? - Muffasa - 03-10-2016 05:42 PM

Koleżanka dobrze mówi z Toshibą. Dobry sprzęt w dobrej cenie a bateria bardzo długo trzyma. Dla porównania możesz sobie jeszcze popatrzeć na laptopy Lenovo. Są w lepszych cenach ale zasilacze, baterie i systemy chłodzenia nie są tak dobre jak w Toshibie. Myślę jednak że na użytek w pracy będzie w sam raz.


Kto doradzi mi jaki mobilny komputer wybrac? - Nasturcja - 03-10-2016 07:34 PM

Dziękuję za pomoc. Jeszcze ostatnie pytanie, czy ktoś mógłby polecić mi sklep na terenie Wrocławia gdzie dostanę taki model?


Kto doradzi mi jaki mobilny komputer wybrac? - gapowiczka - 03-10-2016 07:49 PM

Mając na myśli laptopy Wrocław prezentuje się dosyć srednio, a poza tym to o wiele taniej i wygodniej jest zamówić przez internet. Przesyłka przychodzi do domu i nigdzie nie trzeba biegać. Mogę polecić sklep MCT w którym sama zamawiałam.