Forum obojga płci
Co lepsze, wybielanie zębów czy naprawa zgryzu? - Wersja do druku

+- Forum obojga płci (http://www.poznajpasazera.pl)
+-- Dział: Hyde Park (/dzial-hyde-park)
+--- Dział: Offtopic (/dzial-offtopic)
+--- Wątek: Co lepsze, wybielanie zębów czy naprawa zgryzu? (/w-co-lepsze-wybielanie-zebow-czy-naprawa-zgryzu)Co lepsze, wybielanie zębów czy naprawa zgryzu? - majtek - 03-31-2016 02:17 PM

Ostatnio widze pelno osob z aparatami na zebach i co ciekawe to nie zawsze sa mlode osoby. Aparaty zakladajom sobie nawet osoby po czterdziestce co wydaje mi się calkowitom paranojom. Jeszcze rozumiem, ze ktos sobie wybiela zeby ale z tymi aparatami to juz przegiencie. Po co ludzie to robiom?


Co lepsze, wybielanie zębów czy naprawa zgryzu? - oślica - 03-31-2016 04:28 PM

Jak to po co? Żeby lepiej wyglądać. A jak pytasz co lepsze, czy wybielanie czy prostowanie to odpowiedź jest prosta, i jedno i drugie. Dostęp do stomatologii estetycznej jest dzisiaj na tyle powszechny, że żal nie korzystać z istniejących możliwości. Wiadomo że wybielanie czy wizyta u ortodonty nie jest tania, ale skorzystanie z kanałowego leczenia zęba w Poznaniu czy gdziekolwiek indziej też nie jest najtańsze, a jednak ludzie leczą zęby, bo nie chcą być szczerbaci czy korzystać z protez, dopóki nie musza tego robić.


Co lepsze, wybielanie zębów czy naprawa zgryzu? - Sonia - 03-31-2016 05:58 PM

Moim zdaniem najlepiej zaczać od aparatu, tak żeby skorygować zgryz i wyprostować ząbki, a później jak jest taka potrzeba to zająć się ich wybielaniem. Takze zanim zaczniesz wybielanie najpierw ortodonta Poznań na szczęście jest dużym miastem i tutaj łatwiej o znalezienie dobrego stomatologa, także jak komuś zależy na ładnym uśmiechu to bez problemu może to osiągnąć.


Co lepsze, wybielanie zębów czy naprawa zgryzu? - Perseusz - 03-31-2016 08:21 PM

To co jest dla kogo ważniejsze zależy chyba od tego z czym ktoś ma problem. Jeden ma żółte zęby i dla niego wazniejsze będzie wybielanie, a drugi ma fatalny zgryz i dla niego ważniejszy będzie aparat na zęby.