Forum obojga płci
Naprawa starego parkietu - Wersja do druku

+- Forum obojga płci (http://www.poznajpasazera.pl)
+-- Dział: Nasze życie (/dzial-nasze-zycie)
+--- Dział: Dom, wyposażenie, remonty (/dzial-dom-wyposazenie-remonty)
+--- Wątek: Naprawa starego parkietu (/w-naprawa-starego-parkietu)Naprawa starego parkietu - Perseusz - 04-22-2016 03:05 PM

Siemanko. Mam w domu stary parkiet i zauważyłem, że on się zaczął trochę rozjeżdżać i ogólnie jest cały brzydki, brudny, w żaden sposób nie da się go doczyścić. Czy istnieje jakiś sposób na to, żeby ten parkiety naprawić, czy nadaje się on już tylko do rozbiórki i do tego, żebym kupił nowy? Wiem, że w każdym wypadku czeka mnie spory wydatek i w sumie nie wiem, co dalej robić. Może ktoś z Was też miał taki problem i go rozwiązał jakoś dobrze i pozytywnie?


Naprawa starego parkietu - majtek - 04-22-2016 04:21 PM

Do rozbiórki? No co ty! Jak najszybciej sobie tylko zamów specjalistów, którzy się zajmują cyklinowaniem podłóg. Oni po prostu zeszlifują z niego wszystkiego warstwy, które się przez lata na nim osiedliły, wszelkiego brudu, kurzu, pyłu, warstw środków czyszczących, a potem go polakie-rują, zajmą się olejowaniem, woskowaniem, więc Twój parkiet będzie wyglądał jak nowy. No i na pewno koszty będą mniejsze niż jakbyś cały parkiet chciał na nowo zakładać i to o wiele. Chyba że zwykłe panele sobie kupisz i zamontujesz. Tongue


Naprawa starego parkietu - Perseusz - 04-22-2016 04:32 PM

Nie, dziękuję, paneli nie chcę. Ale za to ten mój parkiet bardzo chętnie naprawię. To może wiecie, gdzie są parkieciarze Szczecin by mnie tutaj najbardziej interesował, bo tutaj mieszkam i tutaj też ten parkiet jest do położenia. No i żeby mi to jak najbardziej profesjonalnie zrobili, bo podłoga naprawdę stara i warta uwagi.


Naprawa starego parkietu - Joanna_W - 04-22-2016 06:19 PM

Wejdź sobie teraz na http://szczecinpodlogi.pl/ i zobaczysz, że tam właśnie są jedni z najlep-szych ludzi, którzy się zajmują podłogami. Skontaktuj się z nimi, powiedz, jak sprawa wygląda, oni kosztorys zrobią i wszystko sobie ustalicie.


Naprawa starego parkietu - Perseusz - 04-22-2016 08:11 PM

O, to świetnie, że mi o tym mówisz. Zaraz do nich będę startował.