Forum obojga płci
Oświetlenie przemysłowe – czym się kierować? - Wersja do druku

+- Forum obojga płci (http://www.poznajpasazera.pl)
+-- Dział: Poważne i ważne tematy (/dzial-powazne-i-wazne-tematy)
+--- Dział: Nasze problemy (/dzial-nasze-problemy)
+--- Wątek: Oświetlenie przemysłowe – czym się kierować? (/w-oswietlenie-przemyslowe-%E2%80%93-czym-sie-kierowac)

Oświetlenie przemysłowe – czym się kierować? - Brom - 05-19-2016 05:05 PM

Czy możecie mi podpowiedzieć czym najlepiej się kierować kupując oświetlenie przemysłowe? Takie rzeczy są drogie dlatego po prostu chcę mieć pewność, że jak już zainwestuję to zwyczajnie w coś porządnego, a nie żebędę miał z tym wieczne problemy. Możecie mi pomóc?

Oświetlenie przemysłowe – czym się kierować? - gapowiczka - 05-19-2016 06:18 PM

Ja tylko żarówki sygnalizacyjne kupuję, ale to właśnie też wfirmie zajmującej się produkcją i sprzedażą takich różnych przemysłowych elementów. Wszystkiego szukałam po necie, więc myślę, że musisz po prostu trochę czasu poświęcić na znalezienie dobrego producenta i będzie ok.

Oświetlenie przemysłowe – czym się kierować? - Perseusz - 05-19-2016 07:59 PM

Tutaj sobie zobacz jak chcesz cocer-shop.pl/24-zrodla-swiatla, sam kiedyś szukałem właśnie takich rzeczy i ten sklep był mi polecany, ostatecznie jeszcze nie kupiłem, ale pewnie to zrobię. Gdybyś coś kupił to daj znać jak z jakością, mnie też sprawa interesuje.

Oświetlenie przemysłowe – czym się kierować? - Brom - 05-19-2016 10:35 PM

Właśnie ja wiem, że można poszukać, tylko opiniom w sieci trochę nie ufam, wolałbym jakby ktoś po prostu polecił osobiście, sprawdzone miejsce i dlatego pytam. Skoro mówisz że warto brać pod uwagę ten właśnie sklep to na pewno nie omieszkam ocenić co tam jest Wink Dzięki wielki.