Forum obojga płci
Naprawa wózka. - Wersja do druku

+- Forum obojga płci (http://www.poznajpasazera.pl)
+-- Dział: Techniczne (/dzial-techniczne)
+--- Dział: Maszyny i urządzenia (/dzial-maszyny-i-urzadzenia)
+--- Wątek: Naprawa wózka. (/w-naprawa-wozka)

Naprawa wózka. - Talmud - 07-18-2016 05:38 AM

Od dawna jestem użytkownikiem wózków załadunkowych, które funkcjonują na moim magazynie rolnym. Jak do tej pory praca szła całkiem dobrze, ale od jakiegoś czasu maszyny coraz częściej upominają się o nowe części. Oczywiście sprawa zrozumiała, ale dostęp jest ograniczony, może macie jakiś pewny namiar na dobrze zaopatrzony serwis.

Naprawa wózka. - Muffasa - 07-18-2016 08:20 AM

Pewnie, że mam i chętnie udostępnie. To jest firma wozkiczestochowa.pl, która oferuje także sprzedaż tych maszyn i wynajem. Praktycznie wszystki czesci mają od ręki i są w stanie obsłużyć każdą flotę wózków pod względem ilościowych.

Naprawa wózka. - Grizz - 07-18-2016 11:01 AM

Sam naprawiasz swoje maszyny?

Naprawa wózka. - Talmud - 07-18-2016 11:12 AM

Jeśli jest coś prostego to robię sam, ale jeśli już trzeba się czasowo poświęcić to będę oddawał do jakiegoś serwisu. Tam sobie lepiej z tym poradzą. Widzę, że w tej firmie mają i to i to, więc może uda mi się dwie sprawy od razu załatwić.

Naprawa wózka. - MXzona - 07-18-2016 01:49 PM

Powinno Ci się udać. Szeroki asortyment części zamiennych do wózków już masz, pozostaje się jeszcze dogadać w kwestii serwisu, ale tutaj też nie powinno być żadnego problemu.

Naprawa wózka. - Lee - 07-18-2016 03:56 PM

Zauważyłem, że ludzie różnie robią. Jedno wolą sami podziałać, a inni wolą zaufać firmie serwisowej. Ja generalnie wychodzę z założenia, że lepiej dać naprawiać specjaliści, bo to jednak sprzęt , który może być niebezpieczny w niektórych sytuacjach.

Naprawa wózka. - MXzona - 07-18-2016 04:05 PM

Zgadzam się z kolegą Smile

Naprawa wózka. - Malwinka - 07-18-2016 05:04 PM

Jako, że największym terenem inwestycyjnym i przemysłowym jest właśnie teren śląskich województw wózki widłowe są niezmiernie popularne, dlatego też dostęp do profesjonalnego serwisu jest niezbędny. Dostep do czesci i serwisu w jednym miejscu to już najwyższy stopień profesjonalnego działania.