Forum obojga płci
Specjalista od oszczędzania energii dla dużej firmy produkcyjnej. - Wersja do druku

+- Forum obojga płci (http://www.poznajpasazera.pl)
+-- Dział: Poważne i ważne tematy (/dzial-powazne-i-wazne-tematy)
+--- Dział: Nasze problemy (/dzial-nasze-problemy)
+--- Wątek: Specjalista od oszczędzania energii dla dużej firmy produkcyjnej. (/w-specjalista-od-oszczedzania-energii-dla-duzej-firmy-produkcyjnej)Specjalista od oszczędzania energii dla dużej firmy produkcyjnej. - Traveler - 07-21-2016 12:45 PM

Cześć wszystkim. Szukam firmy lub specjalisty, który jest w stanie dostosować naszą linię produkcyjną do nowych wymagać energetycznych. Chodzi o to że dostaliśmy polecenie odgórnie żeby przeprowadzić taki audyt i zmniejszyć zużycie. Polecicie mi kogoś?


Specjalista od oszczędzania energii dla dużej firmy produkcyjnej. - Posąg - 07-21-2016 02:15 PM

Wysyłam w prywatnej wiadomości namiary na firmę z której usług korzystałem. Akurat u mnie robili coś innego ale widziałem na stronie ze oferuję również audyt więc mozesz smialo się z nimi kontaktować.


Specjalista od oszczędzania energii dla dużej firmy produkcyjnej. - tyraliera - 07-21-2016 02:48 PM

Wejdź na http://www.ekoprodet.pl/oferta/audyty/audyt-energetyczny i tam sobie sprawdź. Znajomy polecił mi firmę już jakiś czas temu i tak pamiętam że mieli na stronie taką ofertę. Podobno firma bardzo fachowa i rzetelna. Jak sprawdzę to potwierdzę.


Specjalista od oszczędzania energii dla dużej firmy produkcyjnej. - MXzona - 07-21-2016 05:42 PM

Ta firma wykonała dla mnie projekt domu pasywnego. Nie miałam z nimi żadnych problemów, wszystko szybko zostało zrobione, z dofinansowanie też nie miałam żadnych problemów.


Specjalista od oszczędzania energii dla dużej firmy produkcyjnej. - Brom - 07-21-2016 06:21 PM

A powie mi ktoś czy oni wykonują takie projekty? Chodzi mi o te domy pasywne, czy oni robią tylko projekt czy może również realizują go już u klienta. Szukam kogoś kto zrobi to wszystko i tak pytam.


Specjalista od oszczędzania energii dla dużej firmy produkcyjnej. - tyraliera - 07-21-2016 09:20 PM

Wydaje mi się że to już robią firmy budowlane. Zapytaj, może się mylę ale wydaje mi się ze maja kogoś z kim współpracując. Niestety musisz dzwonić do nich albo czekać aż odpisze ktoś bardziej w tym temacie. Pozdrawiam.