Forum obojga płci
Gdzie znaleźć dobrej jakości meble - Wersja do druku

+- Forum obojga płci (http://www.poznajpasazera.pl)
+-- Dział: Nasze życie (/dzial-nasze-zycie)
+--- Dział: Dom, wyposażenie, remonty (/dzial-dom-wyposazenie-remonty)
+--- Wątek: Gdzie znaleźć dobrej jakości meble (/w-gdzie-znalezc-dobrej-jakosci-meble)

Gdzie znaleźć dobrej jakości meble - Talmud - 07-28-2016 09:06 AM

Witam, czy ktoś z Państwa orientuje się gdzie można znaleźć dobrej jakości meble pokojowe. Dziękuję za podpowiedzi. Pa.

Gdzie znaleźć dobrej jakości meble - tyraliera - 07-28-2016 11:48 AM

Cześć. To zależy, jakie meble cie interesują. Jeśli mają to być meble z drewna Warszawa jest najlepszą lokalizacją. Znajdziesz tam salon gdzie robią bardzo ładne meble na wymiar. Mnie osobiście podobają się meble z jasnego drewna. Zupełnie nie podobają mi się wielkie meblościanki, tylko ustawne na wiele sposób oddzielne elementy, które możesz dowolnie komponować.

Gdzie znaleźć dobrej jakości meble - Rotmistrz - 07-28-2016 02:28 PM

Hejka. Ja bym wszystkim polecił z całą pewnością solidne drewniane elementy meblowe na przykład z przeszkleniami. Ważne, aby meble miały też dodatkową formę oświetlenia na przykład taśmę LED, żeby można było fajnie wieczorem pokazać jak ładnie wygląda całość.

Gdzie znaleźć dobrej jakości meble - Joanna_W - 07-28-2016 04:37 PM

Witajcie. Ja na waszym miejscu zakupiłabym jakieś ładne umeblowanie z tapicerką ze sklepu internetowego. Poleciłabym konkretnie ten sklep meblepotocki.pl. Z tego co zdążyłam zobaczyć mają bardzo ciekawe propozycje mebli, które świetnie pasują do nowoczesnego wnętrza. Na pewno znajdzie się coś odpowiedniego i dla ciebie.