Forum obojga płci
Prezent dla wychowawcy na koniec trzeciej klasy. - Wersja do druku

+- Forum obojga płci (http://www.poznajpasazera.pl)
+-- Dział: Nasze życie (/dzial-nasze-zycie)
+--- Dział: Szkoła, studia, kursy (/dzial-szkola-studia-kursy)
+--- Wątek: Prezent dla wychowawcy na koniec trzeciej klasy. (/w-prezent-dla-wychowawcy-na-koniec-trzeciej-klasy)Prezent dla wychowawcy na koniec trzeciej klasy. - Joanna_W - 08-08-2016 09:15 AM

Witam wszystkich, mam na imię Klaudia. Zawsze byłam wzorową i odpowiedzialną uczennicą, dlatego i tym razem przejęłam obowiązki w imieniu całej klasy. Nasza klasa nigdy nie była łatwa, w pokoju nauczycielskim byliśmy tematem plotek, numerem jeden. Nie ma się czym chwalić to fakt, ale mam nadzieję że mimo to nauczyciele będą pielęgnować dobre wspomnienia, nie zaś te złe. Teraz chcielibyśmy zrobić jakiś prezent naszej wychowawczyni na koniec trzeciej klasy. Co to może być? Pochwalcie się, co Wy daliście swoim nauczycielom.


Prezent dla wychowawcy na koniec trzeciej klasy. - Malwinka - 08-08-2016 11:51 AM

Ja nie byłabym taką optymistką. Skoro zachowywaliście się źle, to raczej nauczyciele odetchną z ulgą jak wyjdziecie z tej szkoły, zamiast szukać dobrych stron. Nie idealizuj rzeczywistości. Sama zdecyduj, czy chciałabyś pamiętać o bandzie rozwydrzonych nastolatków, dla których szacunek jest nieznany.


Prezent dla wychowawcy na koniec trzeciej klasy. - Nasturcja - 08-08-2016 02:08 PM

Och, bez przesady. Moja klasa też była czasami wredna, ale w gruncie rzeczy to dobrzy ludzie. I wszyscy zdali maturę świetnie. A co powiesz na usługę Rytowni – wycinanie laserem ? Poczytaj sobie o tym i zobacz, jakie fantastyczne rzeczy można stworzyć przy pomocy lasera!


Prezent dla wychowawcy na koniec trzeciej klasy. - oślica - 08-08-2016 03:26 PM

W takiej sytuacji lepiej zdecydować się na jakiś symboliczny prezent. Myślę, że świetnie spiszą się breloczki z grawerem. Możecie wygrawerować np. 3F, oraz datę. No i nie zapomnijcie o dużym bukiecie kwiatów albo słodyczach.


Prezent dla wychowawcy na koniec trzeciej klasy. - Posąg - 08-08-2016 05:02 PM

Słodycze! Ooo tak, włąśnie to uwielbiam w pracy mojej mamy. Gdy przychodzi koniec roku, mam co jeść przez całe wakacje.


Prezent dla wychowawcy na koniec trzeciej klasy. - Perseusz - 08-08-2016 05:38 PM

Spójrz na tę ofertę: rytownia.pl/co-robimy/tabliczki-znamionowe . Myślę że tabliczka z zabawnym napisem może świetnie spisać się jako prezent dla wychowawcy na koniec trzeciej klasy. Tylko pomyślcie nad napisem wspólnie, a nie że wszystko na Twojej głowie.