Forum obojga płci
Czy dużo kosztuje projekt torby u grafika? - Wersja do druku

+- Forum obojga płci (http://www.poznajpasazera.pl)
+-- Dział: Poważne i ważne tematy (/dzial-powazne-i-wazne-tematy)
+--- Dział: Kobiecy dział (/dzial-kobiecy-dzial)
+--- Wątek: Czy dużo kosztuje projekt torby u grafika? (/w-czy-duzo-kosztuje-projekt-torby-u-grafika)

Czy dużo kosztuje projekt torby u grafika? - Malwinka - 09-23-2016 01:11 AM

Chce kupic torby papierowe reklamowe. Ale chce sama znaleźć grafika który mi zrobi projekt. Czy to duzo kosztuje?

Czy dużo kosztuje projekt torby u grafika? - Nasturcja - 09-23-2016 03:53 AM

Jak po znajomości to pewnie i nic ale raczej nie szukaj zbyt tanio bo wtedy projekt będzie sredni a wg mnie na firmie nei ma co oszczwedzac bo to przeciez tez dzialanie na wizerunek i albo ciebie dobrze ocenia albo nie wiec to jest gra warta swieczki.

Czy dużo kosztuje projekt torby u grafika? - HubaBuba - 09-23-2016 06:44 AM

tak, ta ocena…. Wiec na pewno porównaj ceny ale nie szukaj zbyt tanio tak jak kolezanka wyzej pisala.

Czy dużo kosztuje projekt torby u grafika? - Traveler - 09-23-2016 07:22 AM

Ja znalalzem firme która od razu ma dobrego grafika i po sprawie nie ma biadolenia ze grafik zawalil .bo tam ustaliłem na miejscu. A z torbami reklamowymi papierowymi teraz nie ma najmniejszego problemu bo to ludzie chetnie kupuja i chetnie tez dostaja. Wiec chociażby z tego powodu to musi być bardzo estetycznie zaprojektowane.

Czy dużo kosztuje projekt torby u grafika? - Brom - 09-23-2016 08:27 AM

Na pewno odpusc sobie rysowanie szatana i innych znaków hare kryszna : P

Czy dużo kosztuje projekt torby u grafika? - Traveler - 09-23-2016 11:13 AM

A koledze to gorzej? Tongue Gdzie takie torby produkuja?

Czy dużo kosztuje projekt torby u grafika? - Rotmistrz - 09-23-2016 01:49 PM

Ja sam zamawiałem dla swojej firmy torby takie na zakończenie projektu zawsze robimy podsumowanie i wtedy sa male niespodzianki. Ale wg mnie i tak lepiej papier niż plastik.

Czy dużo kosztuje projekt torby u grafika? - Talmud - 09-23-2016 03:46 PM

A gdzie zamawiales konkretnie? Zrobili ci tak jak chciałeś? czy nei za bardzo? Bo ja tez szukam… A nei bardzo wiem komu mogę zaufac troche jak z kobieta hehe

Czy dużo kosztuje projekt torby u grafika? - Posąg - 09-23-2016 06:09 PM

a czy kobiecie można zaufac? Dobre sobie Tongue