Forum obojga płci
Chcę być niezależna. - Wersja do druku

+- Forum obojga płci (http://www.poznajpasazera.pl)
+-- Dział: Hyde Park (/dzial-hyde-park)
+--- Dział: Offtopic (/dzial-offtopic)
+--- Wątek: Chcę być niezależna. (/w-chce-byc-niezalezna)Chcę być niezależna. - tyraliera - 10-25-2016 12:11 PM

Cześć dziewczyny. Czy Wy też macie taką potrzebę, by być niezależnymi? Co w tym celu robicie? Pracujecie, macie własny samochód, własne pieniądze, pasje, przyjaciół? Czy też wszystko dzielicie z mężem, narzeczonym, chłopakiem?


Chcę być niezależna. - MXzona - 10-25-2016 01:49 PM

Nie mam nic przeciwko temu, by dzielić wszystko z mężem. Zwłaszcza, że nie byłoby nas stać na kupno drugiego samochodu, dla mnie. Wiadomo, ze samochody są drogie więc chyba wystarczy nam jeden, w zupełności.


Chcę być niezależna. - Sonia - 10-25-2016 02:52 PM

To nieprawda, nie zawsze. Ja kupowałam samochód w auto komisie na Śląsku i wcale dużo nie zapłaciłam. A używany samochód absolutnie nie znaczy gorszy. Mi służy znakomicie. A co do niezależności – owszem taką potrzebę. I mam wszystko to, o czym wspomniałaś.


Chcę być niezależna. - Malwinka - 10-25-2016 03:20 PM

Miałam podobne odczucia, gdy kupowałam samochodów w komisie na śląsku, konkretnie zaufałam dla skupu samochodów w Rudzie Śląskiej. Ta firma ma swoje oddziały w różnych śląskich miastach. Ja do Rudy Śląskiej miałam najbliżej.


Chcę być niezależna. - MXzona - 10-25-2016 04:32 PM

Hm, to może i ja powinnam rozejrzeć się za jakimś skupem aut w Zabrzu . To pomogłoby mi odkryć nowe oblicze małżeństwa Big Grin Gdybym nagle stała się taka samodzielna Smile