Forum obojga płci
Kto wynajmie mi busa - Wersja do druku

+- Forum obojga płci (http://www.poznajpasazera.pl)
+-- Dział: Techniczne (/dzial-techniczne)
+--- Dział: Motoryzacja (/dzial-motoryzacja)
+--- Wątek: Kto wynajmie mi busa (/w-kto-wynajmie-mi-busa)

Kto wynajmie mi busa - Traveler - 01-31-2017 07:53 AM

Witajcie. Szukam dobrej firmy, od której można na dobrych warunkach wypożyczyć busa na kilka dni. Max dwa tyg. Nie wiem jak długo mi zejdzie, ale musze poprzewozić parę rzeczy w inne miejsce, konkretnie do innego miasta i przydałbym mi się większy samochód, żeby się szybciej z tym wszystkim uwinąć. Jeśli możecie coś tu doradzić to proszę się nie krępować, ja nie z tych żeby krytykować. Wszystko sprawdzę. Wielkie dzięki i pozdrawiam.

Kto wynajmie mi busa - Posąg - 01-31-2017 10:06 AM

A ktoś z twoich znajomych czy rodziny nie ma większego auta na pożyczenie? Ja też się przeprowadzałem, ale miałem to szczęście, że teść miał busa i wszystko jakoś upchnąłem do niego i się zabraliśmy. Doskonale wiem co cie czeka i nie zazdroszczę. W sumie nie lubię przeprowadzek.

Kto wynajmie mi busa - oślica - 01-31-2017 12:02 PM

Witam Panowie. Po co tam od rodziny pożyczać, jak wypożyczalnie są i mają dobre ceny? Ja już raz pożyczałam od rodziny i do dzisiejszego dnia żałuję, bo taniej by mnie wyszło nawet jak bym wypożyczyła od najdroższej firmy wypożyczającej. Dlatego ja ci radzę, abyś znalazł jakąś firmę, w necie masz pełno takich ogłoszeń na pewno wyszukasz coś odpowiedniego za odpowiednią stawkę.

Kto wynajmie mi busa - Brom - 01-31-2017 12:32 PM

Witam. Zgadzam się w stu procentach z koleżanką. Znalazłem nawet ofertę w sam raz dla Ciebie wypozyczalnia-borexpo.pl/wynajem-busow/ oferują tam wynajem busów Poznań jest miejscem ich stacjonowania, więc nie powinno być problemów. Myślę, że warto się rozejrzeć. Ja też nie chciałbym od rodziny pożyczać.

Kto wynajmie mi busa - oślica - 01-31-2017 12:53 PM

wiadomo, że mam rację. W końcu kobieta doradza Big Grin Pozdrawiam i dzięki za poparcie.

Kto wynajmie mi busa - Posąg - 01-31-2017 03:30 PM

Myślałem, żeby pożyczyć od rodziny, ale wolałbym to w ostateczności wypróbować. Na początku rozejrzę się co do zaoferowania ma ta firma, co ją podałaś. Dzięki wielkie.

Kto wynajmie mi busa - Perseusz - 01-31-2017 05:48 PM

Ja także od nich wypożyczałem, ale nie busa a osobówkę, jeśli chodzi o firmę wypozyczalnia-borexpo.pl. Mają dobre ceny jak na takie nowoczesne auta. Mój szwagier też często wypożycza jak wraca na urlop z Norwegii, ale on zazwyczaj płacił więcej, a nie jeździł jak ja siedmiobiegowym mercedesem Big Grin

Kto wynajmie mi busa - Nasturcja - 01-31-2017 05:57 PM

Fakt faktem mają tam takiego mercedesika. Ja jechałam octavią. Bardzo dobra firma. Konkretna, w sumie nie dużo biorą za wypożyczenie. Myślę, że się nie zawiedziesz założycielu tematu.