Forum obojga płci
Ile kosztuje wycena nieruchomości w Poznaniu przez profesjonalistę? - Wersja do druku

+- Forum obojga płci (http://www.poznajpasazera.pl)
+-- Dział: Poważne i ważne tematy (/dzial-powazne-i-wazne-tematy)
+--- Dział: Praca i usługi (/dzial-praca-i-uslugi)
+--- Wątek: Ile kosztuje wycena nieruchomości w Poznaniu przez profesjonalistę? (/w-ile-kosztuje-wycena-nieruchomosci-w-poznaniu-przez-profesjonaliste)Ile kosztuje wycena nieruchomości w Poznaniu przez profesjonalistę? - Brom - 03-10-2017 12:40 PM

Cześć wszystkim. Zdaje się, że moje marzenie o posiadaniu własnego mieszkania może spełnić się już niedługo. Znalazłem mieszkanie na sprzedaż w idealnej dla mnie lokalizacji – blisko centrum, do pracy miałbym niedaleko, w pobliżu znajduje się też teatr i kilka sklepów. Przed zakupem na pewno chciałbym skorzystać z usług rzeczoznawcy majątkowego, który wyceni nieruchomość, którą chcę kupić. Właściciel bowiem podaje cenę do negocjacji i to ja mam zaproponować pierwszą kwotę. Zastanawiam się tylko, ile będzie mnie kosztowało dokonanie wyceny. Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam.


Ile kosztuje wycena nieruchomości w Poznaniu przez profesjonalistę? - Perseusz - 03-10-2017 02:05 PM

Myślę, że w kwestii ceny, będziesz usatysfakcjonowana wskutek współpracy z firmą Omega-Project. Jednak dobra cena za usługi to nie wszystko, co może zagwarantować Ci ta firma. Ja cenię ją przede wszystkim za to, że ma doświadczenie po przejściu szkoleń z zakresu wyceny nieruchomości. Dzięki temu masz wrażenie, że współpracujesz z profesjonalistami i możesz się skupić tylko na swojej własnej korzyści.


Ile kosztuje wycena nieruchomości w Poznaniu przez profesjonalistę? - Rotmistrz - 03-10-2017 04:43 PM

Pod adresem: omega-project.pl/wycena-nieruchomosci.html dowiesz się wszystkiego w przypadku, gdy potrzebna Ci jest wycena nieruchomości Poznań cennik ma naprawdę korzystny, nie przepłacisz, a już na pewno nie przepłacisz kupując nieruchomość. Otrzymasz dokładną, rzetelną wycenę.


Ile kosztuje wycena nieruchomości w Poznaniu przez profesjonalistę? - Brom - 03-10-2017 06:51 PM

Dziękuję Wam, za rozwianie moich wątpliwości! Na pewno skorzystam.