Forum obojga płci
Potrzebna pomoc w znalezieniu grafologa sądowego z Poznania. - Wersja do druku

+- Forum obojga płci (http://www.poznajpasazera.pl)
+-- Dział: Poważne i ważne tematy (/dzial-powazne-i-wazne-tematy)
+--- Dział: Nasze problemy (/dzial-nasze-problemy)
+--- Wątek: Potrzebna pomoc w znalezieniu grafologa sądowego z Poznania. (/w-potrzebna-pomoc-w-znalezieniu-grafologa-sadowego-z-poznania)Potrzebna pomoc w znalezieniu grafologa sądowego z Poznania. - Perseusz - 07-14-2017 01:44 PM

Potrzebuję pomocy w znalezieniu grafologa, najlepiej sądowego na terenie Poznania, który przeprowadzi odpowiednią analizę i identyfikację zebranych dokumentów. Ktoś wie gdzie mógłbym się zgłosić z tym problemem?


Potrzebna pomoc w znalezieniu grafologa sądowego z Poznania. - Brom - 07-14-2017 02:28 PM

Z tego co wiem, to w Poznaniu jest jedna firma zajmująca się tego typu sprawami. Sam korzystałem z jej usług, to sprawdzę, czy posiadają oni także grafologa sądowego.


Potrzebna pomoc w znalezieniu grafologa sądowego z Poznania. - Perseusz - 07-14-2017 03:48 PM

Będę Ci mega wdzięczny za pomoc, bo naprawdę nie mam pojecia gdzie się zgłosić, ani dokąd w razie czego zadzwonić.


Potrzebna pomoc w znalezieniu grafologa sądowego z Poznania. - Brom - 07-14-2017 06:41 PM

Najlepiej jak sprawdzisz zakres usług na stronie http://www.analityks.com.pl/oferta/oferta/klasyczne-badania-dokumentow-pisma-recznego-i-podpisow bo wydaje mi się, że o to Ci chodzi, ale nie jestem pewien do samego końca czy to właśnie grafolog sądowy jakiego szukasz. Mogę Ci jedynie zagwarantować pełną i rzetelną analizę kryminalistyczną. No i co ważne, to także terminowość ich charakteryzuje.


Potrzebna pomoc w znalezieniu grafologa sądowego z Poznania. - Perseusz - 07-14-2017 07:28 PM

Właśnie o taką firmę mi chodziło. Z tego co na szybko przejrzałem podesłaną przez Ciebie stronę to jest to właśnie zakres usług jaki interesuje mnie, a dokładniej moją kancelarię prawną. Zależało mi głównie na badaniu podpisów i z tego co widzę ich oferta obejmuje ten zakres. Także bardzo Ci dziękuję za pomoc.