Forum obojga płci
Szukam czegoś co uzupełni niedobór keratyniny. - Wersja do druku

+- Forum obojga płci (http://www.poznajpasazera.pl)
+-- Dział: Hyde Park (/dzial-hyde-park)
+--- Dział: Offtopic (/dzial-offtopic)
+--- Wątek: Szukam czegoś co uzupełni niedobór keratyniny. (/w-szukam-czegos-co-uzupelni-niedobor-keratyniny)

Szukam czegoś co uzupełni niedobór keratyniny. - Brom - 01-12-2018 07:44 AM

Cześć wszystkim, zacznę od początku od jakiś dwóch lat jestem stałym bywalcem siłowni zaczęło się od tego, że chciałem zrzucić kilka nadprogramowych kilogramów, że tak powiem, ale kiedy schudłem i straciłem tkankę tłuszczowa, to chciałem więcej i następnym krokiem było i wciąż jest zbudowanie tkanki mięsniowej nie jest to najprostsze z uwagi na niedobór keratyniny, który mam może ktoś z was go suplementował i mógłby mi polecić jakieś firmy dostępnej w necie?

Szukam czegoś co uzupełni niedobór keratyniny. - Perseusz - 01-12-2018 08:05 AM

Hejo, ja stosowałem ten z pewnej internetowej apteki już Ci podlinkowuje adresik gdzie możesz je dostać nie wychodząc z domu, że tak się wyrażę: aptekamini.pl/olimp-kre-alkalyn-2500-mega-caps-1250mg-12.html nie są one może tanie, ale moim skromnym zdaniem najlepsze, a zaznaczę tylko, że suplementacja keratyniną z innych firm niż olimp tych tańszych wogule nic nie dało.

Szukam czegoś co uzupełni niedobór keratyniny. - Brom - 01-12-2018 10:39 AM

Dzięki.

Szukam czegoś co uzupełni niedobór keratyniny. - Rotmistrz - 01-12-2018 01:26 PM

Mam jeszcze pytanie czy nie gromadzi on wody podskórnej, bo słyszałem, że tego typu suplementowana keratynina może być szkodliwa dla naszego organizmu?

Szukam czegoś co uzupełni niedobór keratyniny. - Perseusz - 01-12-2018 03:48 PM

Nie właśnie sam na, to patrzyłem kiedy kupowałem na aptekamini.pl (swoją drogą – warto tam kupować, bo tanio), bo jak wspomniałem zależało mi na jak najwyższej jakości jeśli o to chodzi i ten suplement nie przemienia się w nieaktywną keratyninę w twoim żołądku więc na luziku.

Szukam czegoś co uzupełni niedobór keratyniny. - Brom - 01-12-2018 05:03 PM

No i właśnie czegoś takiego szukałem, koszt nie jest jakiś super wygurowany jak na takie cudeńko.