Forum obojga płci
Gdzie znaleźć najniższe ceny za Nike Mercurial? - Wersja do druku

+- Forum obojga płci (http://www.poznajpasazera.pl)
+-- Dział: Nasze życie (/dzial-nasze-zycie)
+--- Dział: Sport, turystyka (/dzial-sport-turystyka)
+--- Wątek: Gdzie znaleźć najniższe ceny za Nike Mercurial? (/w-gdzie-znalezc-najnizsze-ceny-za-nike-mercurial)

Gdzie znaleźć najniższe ceny za Nike Mercurial? - Perseusz - 04-26-2019 10:01 PM

Od dawna szukam sklepu z najtańszymi butami piłkarskimi. Korzystam bardzo często z modelu Mercurial i chciałbym się poradzić, który sklep ma najniższe ceny.

Gdzie znaleźć najniższe ceny za Nike Mercurial? - majtek - 04-27-2019 12:45 AM

W tym przypadku najlepsze oferty cenowe znajdziesz w CTXSport. A sklep jest czynny przez całą dobę, bo to sklep online. Mają naprawdę fajne oferty na sprzęt sportowy zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Gdzie znaleźć najniższe ceny za Nike Mercurial? - Perseusz - 04-27-2019 01:36 AM

No ja raczej do tej pierwszej kategorii się zaliczam Smile)) Bardzo dużo gram w piłę i cena za Nike Mercurial ma naprawdę dla mnie spore znaczenie. Zużywam kilka par rocznie, a możliwość zaoszczędzenia kilku stówek jest dla młodego człowieka na wagę złota. Ceny za Nike Mercurial powinny być jak najniższe.

Gdzie znaleźć najniższe ceny za Nike Mercurial? - Rotmistrz - 04-27-2019 03:06 AM

Może w końcu doczekamy się czasów, że młodzi piłkarze będą mieli wszystko z klubów dla których grają...

Gdzie znaleźć najniższe ceny za Nike Mercurial? - Perseusz - 04-27-2019 03:24 AM

Coś mi się wydaje, że jeszcze przez długi czas niestety jak ktoś będzie chciał pograć w czymś naprawdę godnym uwagi, to będzie sobie musiał to samodzielnie kupić Smile))

Gdzie znaleźć najniższe ceny za Nike Mercurial? - gapowiczka - 04-27-2019 04:42 AM

No dlatego moi panowie takie sklepy jak ten wspomniany są na wagę złota...

Gdzie znaleźć najniższe ceny za Nike Mercurial? - Malwinka - 04-27-2019 05:33 AM

Znam sklep i też często korzystamy z moim chłopakiem. On także trenuje piłkę nożną i właśnie tam kupował swoje buty meczowe. Ja idę trochę innym torem, bo dla mnie liczy się relaks podczas biegania. Korzystałam już takiej oferty https://ctxsport.com/produkt/buty-adidas-tubular-shadow/ i pewnie nie raz jeszcze będę korzystała. Wiem, że wielu moich znajomych korzysta z Adidas Tubular opinie są u wszystkich pozytywne.

Gdzie znaleźć najniższe ceny za Nike Mercurial? - Grizz - 04-27-2019 06:10 AM

Ja zauważyłem ostatnio na forum, że wiele osób, które interesują się sportem bardziej pozytywnie spogląda na świat.